Zabrakło trochę szczęścia ale jest życiowy wynik!

Dobiegł końca piękny wyścigowy tydzień. Marcel ukończył finał światowy na 10 miejscu. To więcej niż zakładał plan, lecz po świetnych biegach kwalifikacyjnych, ukończonych na czwartej, trzeciej i pierwszej pozycji, wszyscy czujemy mały niedosyt. W wyścigu finałowym Marcel startował z 6 pola. Start z zewnętrznej linii był bardzo trudny. Marcel stracił 5 pozycji lecz szybko nabrał tempa i zaczął gonić czołówkę. Niestety już po czwartym okrążeniu dopadły go problemy techniczne – niesprawne losowane sprzęgło. Mimo usterki udało mu się ukończyć finał na wysokim 11 miejscu. W klasie Mini jechało w tym roku 93 kierowców. Jest to ogromny postęp w karierze sportowej młodego zawodnika i ukoronowanie pięciu lat jego ciężkiej pracy. Marcel choć zmęczony to nie może się już doczekać kolejnych zmagań na międzynarodowej arenie. Dziękujemy Wam za niesamowite wsparcie, teamowi AV Racing za zaangażowanie i profesjonalizm. Z całego serca gratulujemy Jankowi Przyrowskiemu – zwycięzcy finału!

Więcej newsów

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.

For convenient use of this website, your acceptance of the Privacy Policy and Cookies Policy is required. More information can be found in the Regulations.