wCzestochowie.pl oficjalnym patronem medialnym Marcela Kasprzyckiego!

Z dumą informujemy naszych czytelników, o tym, że objęliśmy patronatem medialnym młodego, utalentowanego i świetnie rokującego zawodnika kartingowego – Marcela Kasprzyckiego.Marcel ma 11 lat i jest już dwukrotnym II Vice Mistrzem Polski w kartingu. Tytuły wywalczył w 2018 i 2020 roku w Kartingowych Mistrzostwach Polski organizowanych przez Polski Związek Motorowy. Nasz nowy podopieczny odnosi równie duże sukcesy w kartingowym pucharze ROK CUP POLAND 2020, w którym przed ostatnią wrześniową rundą zawodów, w klasyfikacji generalnej zajmuje wysoką drugą pozycję. Młody zawodnik teamu Jastrzębski Racing jeździ w zawodach kartingowych od 2015 roku. W 2019 roku został powołany do Kadry Narodowej Polski i godnie reprezentuje nasz kraj na światowej arenie. W tegorocznych imprezach Marcel wywalczył bilet międzynarodowej federacji ROK CUP na start w światowym finale ROK CUP odbywającym się już w październiku, na torze South Garda Karting we włoskim Lonato. W tych prestiżowych zawodach kartingowych startuje co roku blisko 400 zawodników, reprezentujących ponad 40 krajów.W ramach objęcia patronatem medialnym młody kierowca może liczyć na regularną obecność na łamach wCzestochowie.pl i w naszych kanałach social media. Logo portalu będzie widniało na kombinezonie wyścigowym oraz gokarcie, którym będzie ścigać się na polskich i światowych torach. Po raz pierwszy wystąpi w nim 23 września 2020 r. na torze w Bydgoszczy. Trzymamy mocno kciuki za dalsze sukcesy Marcela Kasprzyckiego i będziemy o nich na bieżąco donosić.

Więcej newsów

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.

For convenient use of this website, your acceptance of the Privacy Policy and Cookies Policy is required. More information can be found in the Regulations.