Marcel zdobywa drugie miejsce Pucharu ROK CUP POLAND!

IV Rundę Pucharu na torze w Bydgoszczy Marcel zakończył na czwartej pozycji i utrzymał świetne drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu ROK CUP POLAND. Zawody w Bydgoszczy nie były łatwe. Pierwszy dzień wyścigów to ciągłe problemy techniczne pojazdu. Drugiego dnia do problemów technicznych dołączyła fatalna pogoda. Marcel mimo wszystko pokazał na co go stać. Do trzeciego wyścigu finałowego startował z odległej dziewiątej pozycji, walczył zaciekle i po trudnej deszczowej jeździe, metę przekroczył na trzeciej pozycji. W ostatnim finale jechał mistrzowsko, finiszując jako drugi i odnotowując najlepszy czas wyścigu. Tą rundę Marcel zakończył o włos od podium. Zdobyte punkty dały mu drugą pozycję w generalce. II miejsce Pucharu ROK CUP POLAND 2020 to największy sukces w dotychczasowej karierze sportowej młodego zawodnika. Wielkie GRATULACJE dla Marcela!!!Liczymy, że równie dobrą formę zaprezentuje w międzynarodowym SUPERFINALE i dalej trzymamy mocno kciuki.

Więcej newsów

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.

For convenient use of this website, your acceptance of the Privacy Policy and Cookies Policy is required. More information can be found in the Regulations.